оп
16.01.2019 | 11:43

Вирішуючи важливі завдання щодо регулювання регіонального ринку праці, Глибоцька районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості  постійно співпрацює з роботодавцями району щодо забезпечення мешканців району роботою.

Одним із напрямків зазначеної співпраці щодо зайнятості населення, у тому числі і  тимчасової, є організація та проведення робіт тимчасового характеру за участю безробітних. 

ТОВ «Лілак» займається переробкою та консервуванням овочів та фруктів. Робота на підприємстві носить сезонний характер. Тому в міжсезоння, в разі необхідності, підприємство створює тимчасові робочі місця для безробітних, що перебувають на обліку в центрі зайнятості. Саме за рахунок тимчасової зайнятості, шляхом організації робіт тимчасового характеру, можливо оперативно задовольнити потреби роботодавців та виконати певні види робіт.

Днями, під час семінару з безробітними, представник ТОВ «Лілак» Андрій Аронець запропонував тимчасову зайнятість 25 безробітним. «Тимчасова робота дає можливість зареєстрованим безробітним в період перебування на обліку в службі зайнятості отримувати додатковий заробіток, працюючи безпосередньо у своєму населеному пункті» - зазначила директор Глибоцької районної філії Лілія Гринчешен.

Глибоцька районна філія укомплектувала 18 вакансій та 16 січня 2019 року безробітні приступили до роботи.