оп

20 вересня 2018 року у Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості  розпочинає діяльність інтерактивна профорієнтаційна студія «Унісон».

Особливістю сучасного світу професій є те, що на зміну монопрофесіоналізму приходить поліпрофесіоналізм. Це означає, що людині потрібно прагнути оволодіти не однією професією, а кількома суміжними. Разом з тим, і сама людина розвивається в процесі життя, і протягом життя може з'явитися бажання або необхідність змінити професію або кваліфікацію.

Люди, які переживають складні обставини, пов`язані з втратою роботи, переїздом, необхідністю перекваліфікації стикаються з проблемою професійної самовизначеності. Подібні питання виникають у підлітків перед закінченням школи: «Ким стати?», «Як правильно зробити свій професійний вибір, щоб співпадали і власні нахили і можливість подальшого працевлаштування». 

В рамках профорієнтаційної студії  у Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості буде надаватися професійна психологічна діагностика всім категоріям населення, від учня до пенсіонера. Всім відвідувачам надаватимуться  індивідуальні консультації, з підбору роботи, інформування про ринок праці, проведення тестування  та інтерпретація результатів та надання рекомендацій.

Професійна діагностика сприяє підвищенню соціальної та професійної конкурентоспроможності людини на ринку праці, забезпечує умови для самопізнання особистості ще з ранніх років, збалансування її професійних якостей, уподобань та інтересів в цілях майбутньої професійної самореалізації.

 

Щоб «йти  в ногу з часом», зробити правильний вибір виду професійної діяльності, освоювати нові методики пошуку роботи, звертайтесь у Державну службу зайнятості.

За консультацією звертайтесь за адресою:

м. Заставна, вул. Незалежності, 100. Тел.: (03737) 2-24-08, 3-13-17

 

Анонс/Подія: 
Анонс події