Вбудована мініатюра для Налагодити комунікацію і знайти роботу. У Чернівцях провели "Ярмарок вакансій" для людей з інвалідністю.

У Чернівцях відбувся "Ярмарок вакансій", де люди з інвалідністю, які шукають роботу, мали нагоду поспілкуватись з потенційними роботодавцями. "Теми Дня", телеканал ТВА.

02.12.2020
Вбудована мініатюра для Чому у Чернівецькій області одні з найменших зарплат в Україні

У програмі "Сьогодні. головне" на телеканалі "Суспільне: Буковина" директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко розповіла про стан ринку праці області, актуальні вакансії та заробітні плати, які пропонують роботодавці краю працівникам.

 

06.11.2020
Вбудована мініатюра для Які тенденції на ринку праці Чернівецької області

Про нинішні тенденції на ринку праці Чернівецької області розповіла журналістам телеканалу ТВА директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

11.09.2020
Вбудована мініатюра для Чернівецький обласний центр зайнятості оприлюднив перелік вакансій

Телеканал ТВА. "Теми дня". Найбільше потребують вчителів, водіїв та швачок. Чернівецький обласний центр зайнятості оприлюднив перелік вакансій, що користуються найбільшим попитом. 

01.09.2020
Вбудована мініатюра для З початку карантину у Чернівецькій області служба зайнятості зареєструвала 7433 безробітних.

З початку карантину у Чернівецькій області служба зайнятості зареєструвала 7433 безробітних. Це, порівняно з минулим роком, більше на 78%. Натомість знайшли роботу 2484 особи. Це на 50% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Таким чином станом на 17 серпня на обліку перебуває 9943 безробітних буковинців. Про це журналістам ТОВ «ТРК «ТВА» розповіла заступниця директора Чернівецького обласного центру зайнятості Жанна Труфіна.

19.08.2020
Вбудована мініатюра для Як знайти роботу під час карантину?

Якою ж є нині ситуація з рівнем безробіття на Буковині та як вплинув карантин на зайнятість у Чернівецькій області, про це говорили у студії Українського радіо «Буковина» журналістка Олеся Жук та  директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов  Кожолянко.

12.08.2020