Вбудована мініатюра для Переможниця за програмою «Грант для ветеранів та їх подружжя» Юлія Софронюк хоче відновити бізнес, який провадили до початку війни з чоловіком

Переможниця за програмою «Грант для ветеранів та їх подружжя» Юлія Софронюк, дружина учасника бойових дій, вирішила скористатися грантовою програмою та відновити бізнес, який провадили до початку війни з чоловіком.

Її бізнес-ідея полягає у відкритті власного виробництва швидкої їжі «ФАСТ-ФУД».

Коментар заступниці директора Чернівецького обласного центру зайнятості Оксани Симак, як отримати грант для ветеранів та членів їх сімей.

28.09.2023
Вбудована мініатюра для Квіти Заставни: підприємниця із Буковини розвиває бізнес, скориставшись програмою єРобота

         Марина Мартинюк отримала мікрогрант у розмірі 150 тис. грн, придбала обладнання для свого квіткового бізнесу і працевлаштувала одну працівницю. Як завдяки «єРобота» розвиває власну справу підприємниця – у сюжеті журналістів телеканалу "С4".

27.09.2023
Вбудована мініатюра для «Робота для ВПО: ти потрібен!» Ваучер на навчання

Інформуємо, консультуємо вимушено переміщених осіб щодо  можливостей працевлаштування, професійного навчання та перенавчання, державних програм, які спрямовані на підтримку підприємницьких ініціатив, тощо.

26.09.2023
Вбудована мініатюра для «Робота для ВПО: ти потрібен!» Працевлаштування

Інформуємо, консультуємо внутрішньо переміщених осіб щодо актуальних вакансій, активних програм зайнятості, можливостей професійного навчання та перенавчання, державних програм, які спрямовані на підтримку підприємницьких ініціатив, тощо.

26.09.2023
Вбудована мініатюра для На Буковині у сфері медицини та фармації є понад 50 вакансій

                У Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєстровано понад 600 актуальних вакансій. Більше 50 вільних посад - у сфері медицини та фармації.

 

25.09.2023
Вбудована мініатюра для Які вакансії пропонують підприємці на Буковині?

У м. Заставна відбувся ярмарок вакансій "Живи і працюй в Україні". Журналісти телеканалу С4 відвідали ярмарок і поспілкувалися з роботодавцями, які презентували вільні посади, шукачами роботи, зокрема ВПО, а також і з фахівцями служби зайнятості.

22.09.2023