Вбудована мініатюра для У Чернівцях презентували Державну програму "Доступні кредити 5-7-9%".

До півтора мільйона гривень за низькою відсотковою ставкою строком до 5 років. У Чернівцях презентували Державну програму "Доступні кредити 5-7-9%". Проєкт спрямований на придбання, модернізацію основних засобів виробництва та ремонт виробничих приміщень малих та новостворених підприємств. Директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко презентувала програми підтримки підприємців від державної служби зайнятості. Більше у сюжеті каналу ТОВ ТРК "ТВА"

04.03.2020
Вбудована мініатюра для У Чернівцях відбувся ярмарок вакансій для освітян, банківських працівників та державних управлінців

"Теми дня" ТВА: Пів сотні вакансій для освітян, державних управлінців та банківських працівників. Все більше шукачів роботи надають перевагу саме офіційному працевлаштуванню, адже вважають його надійнішим. 

21.02.2020
Вбудована мініатюра для У Чернівцях відбувся ярмарок вакансій для освітян та банківських працівників

"Чернівецький репортер": 11 роботодавців та майже півсотні вакансій. У Чернівцях фахівці служби зайнятості провели ярмарок вакансій для працівників закладів освіти, банківських установ тощо. Сюжет МТРК "Чернівці".

21.02.2020
Вбудована мініатюра для 94 демобілізованих бійці знайшли роботу через обласний Центр зайнятості

Телеканал "Чернівецький промінь": За цей рік послугами обласного центру зайнятості вже скористалися 485 військовослужбовців. Дев’яноста чотирьом учасникам АТО та операції об’єднаних сил знайшли роботу. 

13.12.2019
Вбудована мініатюра для Буковинці отримують найнижчі зарплати в Україні

Телеканал "Чернівецький промінь": Які посади у Чернівецькій області найбільше та найнижче оплачувані та чи влаштовує краян їхня заробітна плата? Відповіді на ці запитання - у сюжеті "Новин міста".

06.12.2019
Вбудована мініатюра для У Чернівцях відбувся ярмарок вакансій для людей з інвалідністю

Для шукачів роботи з інвалідністю роботодавці міста презентували більше ста вакансій, а на деяких посадах заробітна плата сягає більше 10 тисяч гривень. "Чернівецький репортер". МТРК "Чернівці".

28.11.2019