Вбудована мініатюра для У Чернівцях підприємці хочуть отримати компенсацію через безробіття під час карантину

У Чернівецькій області  підприємці звертаються до служби зайнятості, щоб отримати фінансову допомогу по частковому безробіттю за період карантину. Про це йдеться у сюжеті програми "Свідок" телеканалу НТН.

18.06.2020
Вбудована мініатюра для Відтепер допомогу по частковому безробіттю на період карантину можуть отримати також і ФОПи

Про допомогу по частковому безробіттю представникам малого та середнього бізнесу розповіла журналістам телеканалу "Чернівецький промінь" директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

12.06.2020
Вбудована мініатюра для Допомогу по частковому безробіттю на період карантину можуть отримати і ФОПи

Відтепер допомогу по частковому безробіттю на період карантину можуть отримати і фізичні особи-підприємці, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок. Про це розповіла журналістам телеканалу ТВА для програми "Теми дня" директорка Чернівецького ОЦЗ Любов Кожолянко.

11.06.2020
Вбудована мініатюра для Працевлаштування під час карантину: кого шукають роботодавці

Про можливості працевлаштування під час карантину, стан ринку праці у Чернівецькій області, підтримку малого та середнього бізнесу на Буковині розповіла у програмі "Після новин" на телеканалі "Чернівецький промінь" директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

21.05.2020
Вбудована мініатюра для 215 роботодавців на Буковині  вже подали до служби зайнятості пакети документів на отримання допомоги по частковому безробіттю

215 роботодавців на Буковині  вже подали до служби зайнятості пакети документів на отримання допомоги по частковому безробіттю. Про це журналістам «Чернівецький промінь» розповіла директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко

20.05.2020
Вбудована мініатюра для Грошову підтримку по частковому безробіттю отримали майже 2,5 тисячі працівників на Буковині.

Коронавірус став перевіркою не лише на міцність імунної системи людини, а й лакмусовим папірцем на готовність бізнесу протистояти викликам економічної кризи. Щоб підприємці змогли втриматися "на плаву", в Україні запровадили програму допомоги по частковому безробіттю.

Грошову підтримку по частковому безробіттю отримали майже 2,5 тисячі працівників на Буковині. Про це журналістам ТОВ «ТРК «ТВА» розповіла директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

 

19.05.2020