оп
Вбудована мініатюра для Навчатись ніколи не пізно

Сюжет МТРК "Чернівці". Люди передпенсійного віку із стажем роботи більше 15 років можуть отримати ваучери на навчання і опанувати затребувану нині професію. Чернівецька обласна служба зайнятості продовжує співпрацювати з різними верствами населення задля підвищення їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.

 

09.09.2019
Вбудована мініатюра для Чернівецька служба зайнятості продовжує співпрацювати з представниками збройних сил України

Сектор рекрутингу Чернівецької міської філії ОЦЗ укомплектовує вакансії у військових підрозділах ЗСУ. Сюжет МТРК "Чернівці".

06.09.2019
Вбудована мініатюра для Про незвичайні професії та ті спеціальності, які нині затребувані на ринку праці

Про незвичайні професії та ті спеціальності, які нині затребувані на ринку праці. Кому найбільше платять роботодавці у Чернівецькій області і як кар'єрні радники допомагають шукачам роботи самореалізуватися і отримати бажану посаду. Про це на UA:Буковина у програмі «Доброго ранку, Буковино!» розповіла заступниця начачальника відділу організації надання послуг роботодавцям Чернівецького обласного центру зайнятості Ольга Багрій.

28.08.2019
Вбудована мініатюра для У Чернівцях відбувся мотиваційний тренінг для осіб передпенсійного віку

У Чернівцях відбувся моиваційний тренінг для осіб передпенсійного віку, який організувала обласна служба зайнятості. Сюжет МТРК "Чернівці".

22.08.2019
Вбудована мініатюра для Гроші на початок власної справи виплачують у центрі зайнятості

Майже два мільйони гривень для старту бізнесу. Центр зайнятості виплачує одноразову грошову допомогу охочим розпочати власну справу. Цією послугою уже скористались 46 буковинців. Більше у сюжеті про подружжя Павла та Ірини Ушаків, які розпочали власну справу за сприяння служби зайнятості. Сюжет ТОВ "ТРК "ТВА"

15.08.2019
Вбудована мініатюра для ФАХІВЦІ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО «МАРКЕТУ МОВ» У ЧЕРНІВЦЯХ

На Соборній площі м.Чернівці відбувся масштабний фестиваль із вивчення іноземних мов «Маркет мов». Фахівці Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості долучилися до проведення заходу, вони проводили профорієнтаційне тестування для молоді, розповідали про  нові професії, за якими буде попит у найближчому десятилітті.

Коментар журналістам ТОВ «ТРК «ТВА» фахівця Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості Антоніни Бабчук про те, які вимоги сьогодні роботодавці ставлять до працівників.

25.07.2019