Вбудована мініатюра для У Чернівецькій філії обласного центру зайнятості розпочав роботу офіс роботи з мікро та малим бізнесом «Зроблено в Україні»

         В регіональному офісі нинішні та майбутні підприємці можуть ознайомитися з програмами, які спрямовані на розвиток та підтримку бізнесу, та отримати консультації щодо подачі заявок на гранти або кредити, допомогу зі створенням бізнес-плану тощо.

17.04.2024
Вбудована мініатюра для У Чернівцях відкрили регіональний офіс проєкту «Зроблено в Україні»

У Чернівцях розпочав роботу регіональний офіс проєкту «Зроблено в Україні», який спрямований на підтримку малого і мікробізнесу на Буковині. Чернівці стали третім містом в України, де відкрили подібний офіс.

16.04.2024
Вбудована мініатюра для На Буковині розширили виробництво військової амуніції завдяки гранту "єРобота"

Ремені, кишені для бронежилета і спецодяг: підприємство на Буковині шиє військову амуніцію. У сюжеті журналістів телеканалу "Інтер" - історія Лариси Зваричук, яка розпочала власну справу, щоб допомогти українським захисникам. Завдяки участі в урядовому проєкті "єРобота" їй вдалося розширити своє виробництво.

01.04.2024
Вбудована мініатюра для Потрібні бухгалтери та водії: вакантні посади на Буковині

У Чернівецькій обласній службі зайнятості зареєстровано 625 вакансій.

25.03.2024
Вбудована мініатюра для Суть Справи. Любов Кожолянко

Чернівецький обласний центр зайнятості здійснює супровід двох грантових програм. Урядову програму єРобота «Власна справа» та «Гранти для ветеранів та членів їх сімей».

22.03.2024
Вбудована мініатюра для Гранти на мрію

Як отримати грант на створення або розвиток бізнесу, на що можна використати кошти та на що звернути увагу під час написання бізнес-плану розповіла заступниця директора Чернівецького обласного центру зайнятості Ольга Багрій у програмі «Після новин» на телеканалі «Чернівецький промінь».

 

21.03.2024