Вбудована мініатюра для Яка ситуація з виплатами на випадок безробіття у Чернівецькій області?

Коментар заступниці директорки Чернівецького ОЦЗ Ольги Багрій у телерадіоефірі «Суспільне. Буковина».

20.05.2022
Вбудована мініатюра для 6500 гривень  за працевлаштованого переселенця: що мають знати буковинські підприємці?

Аби отримати компенсацію за працевлаштованих переселенців буковинським роботодавцям слід звернутися до найближчого центру зайнятості

На Буковині знайшли роботу уже 129 переселенців. Чимало з них подалися у сферу обслуговування та торгівлі, медицину, а ще влаштувалися на комунальні та промислові підприємства. Роботодавці, котрі взяли до себе вимушено переміщених осіб можуть отримувати від держави компенсацію. Цей механізм уже запрацював. Як скористатися допомогою – дивіться у матеріалі журналістів телеканалу «Чернівецький промінь».

13.05.2022
Вбудована мініатюра для Робота для переселенців у Чернівцях: ким працевлаштовуються ВПО та скільки заробляють.

Робота для переселенців у Чернівцях: ким працевлаштовуються ВПО та скільки заробляють. Коментар директорки Чернівецького обласного центру зайнятості Любові Кожолянко щодо працевлаштування внутрішньо переміщених осіб

Сюжет журналістів телеканалу ТВА для програми «Теми дня 06.05.2022»

09.05.2022
Вбудована мініатюра для Понад 700 переселенців звернулися до служби зайнятості у пошуку роботи на Буковині

З початку військових дій до Чернівецької обласної служби зайнятості звернулися понад 700 переселенців. Роботу знайшли для 99 людей.

Серед працевлаштованих – інженер-електронік, верстатних деревообробних верстатів, робітник із догляду за тваринами, юристи, бухгалтери та лікарі та інші фахівці.

29.04.2022
Вбудована мініатюра для У Чернівцях переселенці активно шукають роботу

У Чернівцях переселенці активно шукають роботу, як тільки приходять до себе після пережитого. Історії працевлаштування переселенців, яким допомогла служба зайнятості знайти роботу та коментар заступниці директора обласного центру зайнятості Ольги Багрій у сюжеті журналістів МТРК «Чернівці»

28.04.2022
Вбудована мініатюра для Шукаючи роботу у Чернівцях, переселенці звертаються до обласного центру зайнятості

Шукаючи роботу у Чернівцях, переселенці звертаються до обласного центру зайнятості, знаходять вакансії, не завжди за професією, втім заробити на життя — можуть. Більше у матеріалі журналістів МТРК «Чернівці»

19.04.2022