Вбудована мініатюра для На одне робоче місце претендує 10 осіб: як на Буковині працевлаштовують безробітних

Найбільше не вистачає працівників на підприємствах переробної промисловості, сільського, лісового та рибного господарство. На Буковині на одне робоче місце претендує 10 осіб, а у Чернівцях – 3. Загалом у місті Чернівці залишаються відкритими понад 4 сотні посад. Коментар заступниці директора Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості Ольги Багрій

Сюжет каналу ТОВ "ТРК "ТВА"

15.07.2021
Вбудована мініатюра для Служба зайнятості допомагає вивільненим працівникам знайти роботу

З шестисот вивільнених працівників ліквідованих райдержадміністрацій двісті  звернулися по допомогу до обласної служби зайнятості. Сорок з них вже отримали роботу. Сюжет телеканалу "Суспільне Буковина".

13.07.2021
Вбудована мініатюра для В цьому році понад 600 буковинців віком 50 + знайшли роботу за сприяння обласної служби зайнятості.

В цьому році понад 600 буковинців у віці 50 + знайшли роботу за сприяння обласної служби зайнятості.

Допомогла  працевлаштуватися служба зайнятості і Юрію Олійнику. Більше про це у сюжеті журналістів «Суспільне:Буковина» для програми «Сьогодні.Головне».

Про можливості працевлаштування осіб віком понад 50 років прокоментувала журналістам заступниця директора Чернівецького обласного центру зайнятості Марія Кобєлєва.

06.07.2021
Вбудована мініатюра для На Буковині до громадських робіт соціального спрямування у цьому році залучено 63 безробітних.

На Буковині до громадських робіт соціального спрямування у цьому році залучено 63 безробітних. Вони доглядають, супроводжують та допомагають людям з інвалідністю, особам похилого віку або тимчасово непрацездатним. Коментар директорки Чернівецького обласного центру зайнятості Любові Кожолянко

Більше про організацію таких робіт у сюжеті ТРК «Україна».

29.06.2021
Вбудована мініатюра для Безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, залучаються до громадських робіт і можуть бути соціальними працівниками.

Безробітні, які перебувають на обліку в центрі зайнятості, залучаються до громадських робіт і можуть бути соціальними працівниками. Вони доглядатимуть за людьми, які опинилися в кризових ситуаціях. За це отримуватимуть зарплатню та трудовий стаж.

Про це Суспільному розповів  директор Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості Ігор Хомич.

14.06.2021
Вбудована мініатюра для На одне вільне робоче місце претендує 12 осіб: дані Чернівецького обласного центру зайнятості

"Теми дня", телеканал ТВА. Станом на 12 травня 2021 року у Чернівецькій області майже 700 актуальних вакансій, це на 30% менше, ніж за аналогічний період минулого року. Навантаження на одне вільне робоче місце складає 12 осіб (на 4 особи більше ніж у минулому році). 

18.05.2021