Вбудована мініатюра для Для осіб з інвалідністю в Чернівецькому центрі зайнятості запроваджують онлайн консультування

Чернівецький обласний центр зайнятості запроваджує онлайн консультування «Запитай у PROFI» для осіб з інвалідністю.

03.03.2021
Вбудована мініатюра для Служба зайнятості допоможе знайти роботу вивільнюваним працівникам РДА

600 працівників районних державних адміністраціях області потрапили під скорочення.  Директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко прокоментувала журналістам МТРК «Чернівці» роботу служби зайнятості із вивільнюваними працівниками райдержадміністрацій. 

17.02.2021
Вбудована мініатюра для Після новин:  Любов Кожолянко про вакансії на ринку праці та допомогу від держави

Директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко у програмі «Після новин» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповіла про одноразову допомогу роботодавцям, які можуть втратити дохід через карантин, для своїх працівників, а також підбила підсумки роботи служби зайнятості у 2020 році.

 

23.12.2020
Вбудована мініатюра для Служба зайнятості продовжує прийом документів від роботодавців для виплати одноразової матеріальної допомоги найманим працівникам, які можуть втратити дохід через карантин

Таку допомогу можуть отримати роботодавці, які вимушено скоротили або можуть скоротити передбачену законодавством тривалість робочого часу працівників, у тому числі через простій, після запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів. "Теми дня", телеканал ТВА.

18.12.2020
Вбудована мініатюра для На Буковині бракує патрульних поліцейських та працівників робітничих професій

Від фахівців робітничих професій до патрульних поліцейських шукають роботодавці Буковини. Для шукачів роботи Чернівецький обласний центр зайнятості пропонує більше пів тисячі вакансій. Телеканал "Чернівецький промінь".

17.12.2020
Вбудована мініатюра для Налагодити комунікацію і знайти роботу. У Чернівцях провели "Ярмарок вакансій" для людей з інвалідністю.

У Чернівцях відбувся "Ярмарок вакансій", де люди з інвалідністю, які шукають роботу, мали нагоду поспілкуватись з потенційними роботодавцями. "Теми Дня", телеканал ТВА.

02.12.2020