Вбудована мініатюра для В Кельменцях відзначили учасників конкурсу «Розвиток рідного краю очима молоді»

В Кельменцях відзначили учнів ліцею - учасників конкурсу «Розвиток рідного краю очима молоді», які писали есе.

29.10.2019
Вбудована мініатюра для Які професії найпопулярніші на Буковині?

Слюсарі, електрики, кухарі та швачки – ці робітничі професії зараз на піку популярності. А от людям з вищою освітою знайти роботу за фахом значно важче.

 

25.10.2019
Вбудована мініатюра для Понад пів тисячі вакансій буковинцям пропонують потенційні роботодавці

Раніше бракувало робочих місць, нині не вистачає працівників. Понад пів тисячі вакансій буковинцям сьогодні пропонують потенційні працедавці.

 

23.10.2019
Вбудована мініатюра для 40 роботодавців пропонували більше 500 вільних робочих місць на ярмарку вакансій

Чернівецькі роботодавці разом із обласним центром зайнятості презентували на ярмарку понад 500 вакансій для непрацевлаштованих громадян.

 

23.10.2019
Вбудована мініатюра для Чи є робота для людей з інвалідністю?

Цьогоріч 99 буковинців, які мають інвалідність, вже офіційно працюють, - кажуть у центрі зайнятості. Для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці 50 таких безробітних проходили професійне навчання. Наразі на обліку у службі зайнятості перебуває 336 осіб з інвалідністю. Сюжет каналу "Чернівецький промінь"

25.09.2019
Вбудована мініатюра для Навчатись ніколи не пізно

Сюжет МТРК "Чернівці". Люди передпенсійного віку із стажем роботи більше 15 років можуть отримати ваучери на навчання і опанувати затребувану нині професію. Чернівецька обласна служба зайнятості продовжує співпрацювати з різними верствами населення задля підвищення їхньої конкурентоспроможності на ринку праці.

 

09.09.2019