На Глибоччині для працівників райдержадміністрації фахівці служби організували семінар.

11.11.2019

07 листопада 2019 року на базі Путильської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбулася зустріч заступника начальника відділу Путильського бюро безоплатної правової допомоги Тетяни Різак з безробітними Путильщини.

08.11.2019

Для оперативного реагування на обставини, що можуть призвести до масового вивільнення працівників, 5 листопада 2019 року  фахівці Герцаївської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості провели інформаційно-роз’яснювальний захід з питань дотримання чинного законодавства у сфері зайнятості населення та загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Захід відбувся для працівників Герцаївської районної державної адміністрації, в якій заплановане  скорочення штатів, за участі керівника апарату районної адміністрації Ірини Гологан, начальника відділу управління персоналом Жанни Пашкану.

06.11.2019

Сьогодні, 05 листопада, в Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся семінар «Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії», який провела начальник відділу взаємодії з роботодавцями  Галина Коростатевич та  профінформатор  Леся Олійнич. Захід відбувся для 10 безробітних, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

05.11.2019

Сьогодні, 4 листопада 2019 року, фахівець з профорієнтації Герцаївської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Тамара Педурару провела у районному секторі установи «Центр пробації» виїзний семінар для осіб, які звільняються з місць позбавлення волі.

04.11.2019

Які послуги шукачам роботи надає служба зайнятості, які переваги легального працевлаштування – відповіді на ці та інші запитання отримали учасники семінару із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці 11 листопада 2019 року у Кельменецькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості.

11.11.2019

Сьогодні, 6 листопада 2019 року, у Вижницькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості відбувся семінар для учасників АТО/ООС на тему «Послуги служби зайнятості. Тенденції працевлаштування учасників АТО. Захист прав і законних інтересів військовослужбовців». Задід відбувся для  ознайомлення військовослужбовців з послугами, що надаються службою зайнятості, із соціальними гарантіями для цієї категорії осіб.

06.11.2019

04 листопада фахівці Герцаївської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Лариса Акостакіоає та Оксана Лаврік  провели робочу зустріч з начальником відділу управління персоналом   Герцаївської районної державної адміністрації Жанною Пашкану. Під час зустрічі йшла мова про збереження гарантій трудових прав працівників, організацію заходів з надання комплексу спеціальних послуг у розв'язанні проблем із трудовим колективом у ситуації щодо  запланованого вивільнення працівників.

05.11.2019

Сьогодні, 4 листопада 2019 року, фахівець з профорієнтації Вижницької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Лариса Хованець провела семінар для шукачів роботи на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

04.11.2019

29 жовтня 2019 року в Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості пройшов семінар для військовослужбовців та учасників АТО.

29.10.2019