оп

Пошуки ідеальної роботи розтягуються вже не на місяць, а на півроку, усі вимоги роботодавців здаються нереальними, а умови праці несправедливими, і ти все ще чекаєш на свою посаду мрії. Якщо такий сценарій тобі знайомий, цей текст для тебе.

20.09.2019

Скульптор відсікає від каменю все зайве, щоб отримати витвір мистецтва. Пошукачі мають ставитися до свого резюме так само: прибрати неважливе, щоб залишити суть – змістовний текст із правильно розставленими «гачками», що привернути увагу роботодавця. Яка саме інформація може виявитися зайвою?

20.08.2019

Не існує готового алгоритму, який дозволить побудувати успішну кар’єру. Однак є прості кроки, які можна робити, щоб налаштуватися на такий успіх». HR-директор Google Ласло Бок спостерігав, як ці правила працюють у різних галузях і компаніях, а тепер хоче поділитися ними. Публікуємо його думки.

17.05.2019

Зараз молоде покоління може з легкістю змінювати напрямки сфер діяльності – спробувати попрацювати десь рік, зрозуміти, це моє чи ні, і рухатися далі. Якщо людина отримала певну освіту, це не значить, що вона має заробляти собі цим на хліб до кінця життя. Під час пошуку роботи треба пам’ятати – я можу передумати, це рішення не назавжди. А якщо я розумію, що в будь-який момент можу спробувати щось інше, якщо я маю право помилитися у виборі, то мені набагато легше шукати роботу.

06.03.2019

В оголошенні про вакансію чітко вказаний досвід роботи, якого чекає від вас роботодавець. Але ваш досвід не відповідає заявленому. Проте не варто відмовлятися від спроб отримати бажане місце роботи. Цифра має досить умовний характер.

09.01.2019

Дана публікація є керівництвом для молодих людей, які вже працюють або тільки розпочинають пошук роботи своєї мрії з планування кар’єри.

22.08.2019

Життєво важливою проблемою для будь-якого студента, а тим більше випускника, є пошук можливостей застосування власних знань і вмінь на практиці. Знайти роботу для людини, яка ще не має диплома або тільки-но закінчила університет, навіть за умови престижності здобутої освіти інколи буває нелегко. У процесі пошуку роботи безробітна молодь стикається з певними психологічними труднощами...

19.06.2019

Якщо ви хочете знайти саме ту роботу, яка потрібна вам, а не ту, яка є на даний момент, або куди готові вас взяти зараз, вам доведеться бути вельми старанним, наполегливим і терплячим.

08.04.2019

Витратити час, щоб крок за кроком розпланувати просування по кар’єрних сходинках, імовірно, не звучить цікаво, але це необхідно для досягнення успіху.

12.02.2019

Напевно, кожна людина хоча б раз у житті замислювався над тим, як вибрати роботу до душі. Як правило, такі роздуми близькі підліткам, які готуються здавати екзамени і знаходяться в пошуку свого шляху. Однак найчастіше і в зрілому віці може виникнути необхідність зміни професійної діяльності, якщо попередній вид зайнятості не приносив ні морального, ні матеріального задоволення.

11.12.2018