Багатьом знайома ситуація, коли ви перечитуєте величезну кількість вакансій в надії на фрази «розглядаємо кандидатів без досвіду роботи», «готові вчити», «готові розвивати навички». Тут слід відмітити, що рівень заробітної плати на позиціях з такою приміткою буде нижча за ринкову. Переважно так і відбувається.

25.02.2020

Сьогодні складно уявити сферу діяльності, у якій не використовуються комп’ютери. Робота за комп'ютером хоч і здається звичною та легкою справою, насправді може зашкодити здоров'ю, якщо занадто довго сидіти за монітором у одній позі і не давати очам відпочивати. Постійне сидіння та відсутність активного відпочинку викликає ряд хвороб. І щоб уникнути цих неприємностей, варто дотримуватися таких простих, але досить дієвих, правил.

17.10.2019

Дана публікація є керівництвом для молодих людей, які вже працюють або тільки розпочинають пошук роботи своєї мрії з планування кар’єри.

22.08.2019

Життєво важливою проблемою для будь-якого студента, а тим більше випускника, є пошук можливостей застосування власних знань і вмінь на практиці. Знайти роботу для людини, яка ще не має диплома або тільки-но закінчила університет, навіть за умови престижності здобутої освіти інколи буває нелегко. У процесі пошуку роботи безробітна молодь стикається з певними психологічними труднощами...

19.06.2019

Якщо ви хочете знайти саме ту роботу, яка потрібна вам, а не ту, яка є на даний момент, або куди готові вас взяти зараз, вам доведеться бути вельми старанним, наполегливим і терплячим.

08.04.2019

Як свідчить практика, формування позитивного (втім і негативного також ) враження про людину на 60% залежить від її зовнішнього вигляду, на 30% – від того, як вона говорить, і лише 10% становить те, що саме вона говорить.

13.12.2019

Пошуки ідеальної роботи розтягуються вже не на місяць, а на півроку, усі вимоги роботодавців здаються нереальними, а умови праці несправедливими, і ти все ще чекаєш на свою посаду мрії. Якщо такий сценарій тобі знайомий, цей текст для тебе.

20.09.2019

Скульптор відсікає від каменю все зайве, щоб отримати витвір мистецтва. Пошукачі мають ставитися до свого резюме так само: прибрати неважливе, щоб залишити суть – змістовний текст із правильно розставленими «гачками», що привернути увагу роботодавця. Яка саме інформація може виявитися зайвою?

20.08.2019

Не існує готового алгоритму, який дозволить побудувати успішну кар’єру. Однак є прості кроки, які можна робити, щоб налаштуватися на такий успіх». HR-директор Google Ласло Бок спостерігав, як ці правила працюють у різних галузях і компаніях, а тепер хоче поділитися ними. Публікуємо його думки.

17.05.2019

Зараз молоде покоління може з легкістю змінювати напрямки сфер діяльності – спробувати попрацювати десь рік, зрозуміти, це моє чи ні, і рухатися далі. Якщо людина отримала певну освіту, це не значить, що вона має заробляти собі цим на хліб до кінця життя. Під час пошуку роботи треба пам’ятати – я можу передумати, це рішення не назавжди. А якщо я розумію, що в будь-який момент можу спробувати щось інше, якщо я маю право помилитися у виборі, то мені набагато легше шукати роботу.

06.03.2019