Путильська районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості відновила надання послуг, з урахуванням санітарних норм та вимог, особам,  що перебувають на обліку в службі зайнятості.

25.09.2020

Сьогодні, 23 вересня 2020 року, у  Кельменецькій районній філії Чернівецького ОЦЗ, за ініціативи ТОВ «Автомотів Електрік Україна Чернівці» представництва компанії «PRETTL», відбулася презентація роботодавця. Учасниками заходу стали близько 30 безробітних, які перебувають на обліку у центрі зайнятості.

23.09.2020

Залишившись без роботи, людина втрачає не тільки засоби до існування, а й бажання працювати. А тривале безробіття часто «розхитує» віру у власні сили. Проте хто хоче – шукає можливості, а не причини. Саме такої думки дотримувалась Наталія Комарова, коли перебувала на обліку в Хотинській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості.

22.09.2020

24 вересня  2020 року у Глибоцькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості  відбулася робоча зустріч заступниці директора Глибоцької районної філії Мар’яни Кузик з головним державним інспектором  Управління Держпраці у Чернівецькій області Іваном Дамаскіним.

25.09.2020

На території адміністративно-територіальних одиниць регіону (районі чи місті обласного значення), на якій за результатами оцінки епідемічних показників рішенням Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій встановлений «зелений», «жовтий»  або «помаранчевий»  рівень епідемічної небезпеки відновлено прийом громадян у центрах зайнятості. На території регіону «червоного» рівня епідемічної небезпеки робота з клієнтами буде здійснюватися із суворим дотриманням заходів безпеки.

23.09.2020

Вижничанка Любов Луцяк має вади зору, проте це для неї не завада, коли йдеться про бажання самореалізуватися. У липня 2019 року жінка отримала статус безробітної, а цьогоріч за сприяння служби зайнятості вже працює менеджеркою.

22.09.2020