Дана публікація є керівництвом для підлітків, які прагнуть свідомо обирати майбутню професію, а також для батьків та вчителів, які допомагають молоді у професійному самовизначенні. У буклеті описано сучасний стан розвитку сфери торгівлі в Україні, подано інформацію про основні професійні напрями, вимоги до знань і навичок.

                У публікації використано матеріали та поради трьох провідних компаній України, які є партнерами «Карта професій»: «Леруа Мерлен Україна» «Watsons Україна» та Winner GROP Ukraine.

 

19.03.2019

Багато цікавого про людину можна дізнатися, вивчаючи її почерк. За почерком людини можна дізнатися про її риси характеру, темперамент тощо. Зокрема чи людина відповідальна, чи схильна до авантюр, чи зможе завершити розпочате, чи залишить справу на півдорозі.

12.02.2019

Дослідження World Economic Forum показують, що 65% першокласників 2016-2017 року закінчать школу в епоху цілком нових професій, яких нині ще не існує. Такі зміни зумовлені початком Четвертої промислової революції, яка внесе суттєві корективи на ринку праці. Зокрема, нові дослідження у сфері штучного інтелекту, машинного навчання, робототехніки, нано- та біотехнологій впливають на технологічний розвиток людства й на потребу набувати нових знань і навичок. Пропонуємо добірку провідних професій наступного десятиріччя – будь готовим до викликів майбутнього!

11.12.2018

Когнітивно-поведінкові терапевти у недалекому майбутньому використовуватимуть новітні рішення, щоб допомогти клієнтам зрозуміти, як вони зазвичай роблять вибір і чому наслідки їх вибору іноді не відповідають очікуванням. Наприклад, терапевти можуть працювати з клієнтами для виявлення причин, через які ті виправдовуються, порушуючи поточну дієту.

19.09.2018

Чернівецька обласна служба зайнятості не могла залишитися осторонь такого грандіозного дійства. На своїй локації фахівці Чернівецького обласного центру зайнятості розгорнули профорієнтаційний намет, у якому відвідувачі заходу знайомилися з професіями майбутнього, що тісно пов’язані з розвитком науки.

10.09.2018

Дана публікація є керівництвом для підлітків, які прагнуть свідомо обирати майбутню професію, а також для батьків та вчителів, які допомагають молоді у професійному самовизначенні. У буклеті описано сучасний стан розвитку сфери інформаційних технологій в Україні, інформацію про основні професійні напрямки, вимоги до знань та навичок. Також буклет включає інформацію про те, як розвивається кар’єра у різних ІТ-спеціалістів, та рекомендації від топ-менеджерів цієї галузі.

В публікації використано матеріали та поради двох провідних ІТ-компаній України, які є партнерами проекту «Карта професій»: BAKOTECH та SAP.

 

05.03.2019

Які фактори обумовлюють вибір людиною тієї або іншої професії

09.01.2019

Однією із складових ПЛАТФОРМИ  ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ ЗАЙНЯТОСТІ З ПРОФОРІЄНТАЦІЇ ТА РОЗВИТКУ КАР'ЄРИ є онлайн-сервіс «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа». Місія проекту «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» – перетворити вибір майбутньої професії з «гадання на кавовій гущі» у науково обґрунтований прогноз і зробити систему профорієнтаційного консультування загальнодоступною.

Пройти тестування можна за посиланням http://myprofession.com.ua 

 

14.11.2018

Сіті-фермери створять унікальне міське середовище і допоможуть у вирішенні проблеми виробництва еко-продуктів та їх реалізації без витрат на логістику і дистриб’юторів.

19.09.2018

Завершилася вступна кампанія до вишів; щасливі вступники подають завершальні документи та додатки до дипломів, готуючись до першого року навчання в університетах. А що робити тим, хто не зміг вступити цього року? Не сумуйте: за кордоном далеко не всі здобувають вищу освіту — однак це не означає, що ви не зможете знайти цікаву роботу чи заробляти непогані гроші. Пропонуємо вам поглянути на список із 10 професій, які з’явилися завдяки інтернету — і які допомагають отримувати хороші зарплати, працюючи на когось, чи розвивати власний бізнес, працюючи на самих себе. Вибір — за вами.

09.08.2018