Продовжуємо наповнювати «Скарбничку професій» наступними професійними перлинами.

26.11.2021

Чернівецький обласний центр зайнятості  створив «Скарбничку професій» - це банк описів професій, які користуються попитом на сучасному ринку праці

02.06.2021

В світі налічується понад 40 000 професій. Погодьтесь, немало. Може виникнути запитання: звідки стільки? Адже переглянувши, наприклад, оголошення з вакансіями, добре якщо знайдеться сотня-дві. А де ж інші? Скрізь, однак вони не настільки популярні, як менеджер чи економіст.

13.12.2019

Щоб встигнути за четвертою промисловою революцією, працівникам необхідно пристосуватися до нових умов. Домогтися успіху зможуть ті, хто на перше місце ставитиме талант. Крім того, важливою складовою стане й різноманітність робочої сили, а розмиття географічних кордонів і можливість працювати віддалено – дозволить співпрацювати з талановитими людьми з будь-якої країни світу. Пропонуємо ознайомитися з найбільш затребуваними у майбутньому навичками.

18.09.2019

Дана публікація є керівництвом для підлітків, які прагнуть свідомо обирати майбутню професію, а також для батьків та вчителів, які допомагають молоді у професійному самовизначенні. У буклеті описано сучасний стан розвитку аграрної сфери в Україні, інформацію про основні професійні напрямки, вимоги до знань та навичок. Також буклет включає інформацію про те, як розвивається кар’єра у різних спеціалістів аграрного сектору, та рекомендації від топ-менеджерів цієї галузі.

14.06.2019

Факультет обліку та податкового менеджменту Державного вищого навчального закладу Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана запрошує учнів 9-11 класів у ШКОЛУ УСПІШНОГО БУХГАЛТЕРА.

11.11.2021

Чим далі в ліс, тим більше в світі інтровертів. Вчені та режисери припускають, що в майбутньому певна кількість людей вирішить зовсім відмовитися від фізичних контактів і піти у віртуальний світ.

25.02.2020

Навчатися у школі не просто: у кожного часом бувають справжні челенджі. Наприклад, трапляються ситуації, коли одногрупники або вчителі не вірять у здібності дівчат, особливо в точних науках. Як тоді дівчатам повірити в себе? Об’єднатися! І одразу в них з’являється супер-віра і супер-сила. Ця сила дівчат не знає перешкод на своєму шляху. Пропонуємо комікс про чотирьох десятикласниць.

17.10.2019

Питання вибору професії досі залишається актуальним для людей будь-якої вікової групи, расової чи релігійної приналежності. Але, погодьтеся, коли ти молодий та жвавий, зробити помилку дуже легко. У вашому оточенні, мабуть, знайдеться з десяток прикладів, коли комусь щось порадили – а той своєю головою не подумав… Ось і доводиться в результаті мучитися в університеті, ходити на ненависну роботу та проживати життя «за когось». Знайоме? Тоді давайте разом розбиратися, як не змарнувати найпрекрасніші роки свого життя.

 

29.08.2019

Дана публікація є керівництвом для підлітків, які прагнуть свідомо обирати майбутню професію, а також для батьків та вчителів, які допомагають молоді у професійному самовизначенні. У буклеті описано сучасний стан розвитку юридичної сфери в Україні, інформацію про основні професійні напрямки, вимоги до знань та навичок. Також буклет включає інформацію про те, як розвивається кар’єра у різних спеціалістів юридичної сфери, та рекомендації від топ-менеджерів цієї галузі.

17.05.2019