20.04.2018 | 10:24

19 квітня у залі для нарад Чернівецького обласного центру зайнятості відбулася підсумкова нарада директорів філій обласного зайнятості центру та базових центрів зайнятості, начальників відділів обласного центру зайнятості за результатами роботи у І-ому кварталі 2018 року.

Виступаючи на нараді, директор обласного центру зайнятості Любов Кожолянко поінформувала про зроблене колективами центрів зайнятості краю за три місяці поточного року, наголосивши, що це був непростий період, позначений економічними та політичними негараздами. «Ми маємо докласти максимум професійних та суто людських зусиль для отримання оперативного, якісного обслуговування в усіх філіях та центрах зайнятості області», – сказала Л. Кожолянко. Також вона окремо зупинилася на процесі реформування служби зайнятості, основних завданнях та інноваційних підходах, які необхідно буде вирішувати на рівні філій та базових центрів зайнятості.

Заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг Чернівецького ОЦЗ Марія Кобєлєва розповіла про практичні аспекти перетворення базових центрів зайнятості на сервісні установи сучасного формату, проаналізувавши діяльність кожної філії та базового центру зайнятості, зупинилася й на недоліках. Насамперед, щодо співпраці із роботодавцями, яка потребує активізації, адже саме від неї залежить один із найважливіших показників діяльності служби зайнятості – працевлаштування безробітних.

На підсумковій нараді керівного складу обласної служби зайнятості також розглянуто питання: основні аспекти роботи та організація матеріально-технічного забезпечення Чернівецької обласної служби зайнятості (начальник відділу матеріально-технічного забезпечення Віталій Лісовий); основні моменти з питань організації цивільного захисту та охорони праці у філіях та базових центрах зайнятості (провідний інженер з питань з охорони праці цивільного захисту та мобілізаційної роботи Анатолій Бабюк) та інші.

Серед основних завдань на найближчу перспективу учасники наради визначили – поглиблення співпраці з роботодавцями, об’єднаними територіальними громадами, активізація працевлаштування найбільш вразливих категорій краян, підвищення конкурентоспроможності безробітних через професійне навчання для врівноваження попиту і пропозиції на ринку праці області, посилення співпраці з навчальними закладами області щодо профорієнтації учнів, соціальний супровід при працевлаштуванні, що здійснюється за підходом кейсменеджмент та профілювання, легалізація трудових відносин, тощо.

Підбиваючи підсумки наради, керівник обласної служби зайнятості закликала учасників наради постійно вдосконалювати надання соціальних послуг у забезпеченні роботодавців краю кваліфікованими кадрами, а незайняте населення – достойною роботою.