Майстер-клас із вивчення шрифту Брайля, інтерактивна робота в групах,
де люди з порушенням зору мали можливість спілкувалися із фахівцями різних сфер, зокрема правниками, рятувальниками, представниками громадських організацій, а також служби зайнятості Буковини.
Такий захід відбувся у Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці імені Михайла Івасюка в рамках проекту «Школа життя».
Майстер-клас провела чернівчанка з порушенням зору Галина Гродецька.
Також незрячі і слабозрячі учасники заходу могли поділитися наболілим і отримати відповіді на питання, які їх хвилюють, та проконсультуватися з фахівцями. Зокрема начальником відділу організації сприяння працевлаштуванню Чернівецького обласного центру зайнятості Галиною Садовник.
Фахівець розповіла яким чином служба зайнятості може допомогти людям з інвалідністю у пошуку роботи, хто має право отримувати допомогу по безробіттю і за яких умов, які мають пільги працівники з інвалідністю тощо.
За інформацією прес-служби Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області цьогоріч на Буковину вперше надійшли буклети з інформацією про систему безоплатної правової допомоги, надруковані шрифтом Брайля. Відсоток буковинців, які володіють такою технікою наразі невеликий, то виникла ідея організувати майстер-клас.
Проведення таких нетипових лекцій проекту «Школа життя» ініціювали громадська організація «Крик душі» матерів та дружин військовослужбовців спільно із Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Чернівецькій області та їхніми партнерами.