12.07.2019 | 14:39

Сьогодні, 12 липня 2019 року, відбулася зустріч директора Чернівецького обласного центру зайнятості Любові Кожолянко з начальником Управління Держпраці у Чернівецькій області Іваном Луцаком. Йшла мова про узгодження плану заходів щодо взаємодії Управління Держпраці у Чернівецькій області  та Чернівецького обласного центру зайнятості на виконання наказу Державної служби зайнятості (Центрального апарату) від 14.062019 №54 та наказу Мінсоцполітики від 02.07.2019 №437 «Про затвердження Порядку взаємодії Державної служби України з питань праці, виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських об’єднаних територіальних громад та державної служби зайнятості».

У заході також взяли участь заступник директора Чернівецького обласного центру зайнятості Марія Кобєлєва, начальник відділу взаємодії з роботодавцями ОЦЗ Світлана Глібіцька, начальник юридичного відділу ОЦЗ  Альона Чорней та заступник начальника Управління Держпраці в Чернівецькій області Галина Кушнір.

Задля посилення взаємодії сторони зобов’язались здійснювати обмін інформацією з питань, що належить до їх компетенції, проводити спільні інформаційні заходи, наради та «круглі столи» з питань праці і зайнятості,  надавати роботодавцям і працівникам взаємоузгоджені консультації, залучати до цієї роботи ЗМІ. Окрім цього надавати спільні пропозиції про внесення змін до законодавства щодо вдосконалення контролю та посилення відповідальності за порушення законодавства про працю.

Після обговорення Любов Кожолянко та Іван Луцак підписали План заходів щодо взаємодії Управління Держпраці у Чернівецькій області  та Чернівецького обласного центру зайнятості.