12.09.2019 | 15:35

Про можливості самореалізації, самовдосконалення,  самопрезентацію  та легальне працевлаштування обговорювали молоді шукачі роботи 12 вересня 2019 року в Кіцмані.

Зокрема йшлося про механізми та джерела пошуку роботи в Україні та за кордоном, ведення співбесіди з роботодавцем, вміння себе презентувати  та можливості підвищення самооцінки.

«Молоді важко конкурувати на ринку праці. Маючи диплом або атестат, випускники вишів чи шкіл постають перед проблемою працевлаштування, адже сенс нашого життя у праці. Саме у праці – наше культура,  мораль, самовдосконалення, самореалізація…» - зауважила начальник відділу активної підтримки безробітних Кіцманської районної філії Чернівецького ОЦЗ Олена Галіцька і представила учасникам семінару військовослужбовців, котрі презентували військову службу за контрактом.

Представники військової частини Закарпатської області, що завітали на захід до Кіцманської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості, розповіли присутнім про можливість  проходження військової служби за контрактом. Особливу увагу гості приділили питанням специфіки контрактної служби, порядку оформлення документів, грошового утримання, державних гарантій військовослужбовцям-контрактникам та членам їх сімей.