31.07.2020 | 10:11

30 липня 2020 року у м. Хотин з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, фахівець Хотинської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Сергій  Семенов спільно із фахівцем центру соціальних служби для сім, дітей та молоді Лілія Рожко провели інформаційну акцію для жителів міста на тему: «Протидія торгівлі людьми».

Торгівля людьми - це злочин, жертвами якого можуть стати чоловіки, жінки і діти, як з метою примусової праці, так і сексуальної експлуатації як у власних країнах, так і за кордоном. Торгівля людьми та експлуатація доведених до відчаю людей - загрози, що зростають в умовах економічної кризи та збройного конфлікту.

  • Ми особисто відповідаємо за своє життя і своє майбутнє. Тому не варто віддавати свого права вільного вибору в чужі руки. Перед тим, як зробити вирішальний крок, потрібно зважити всі «за» і « проти». Нелегальна робота за кордоном не тільки не вирішить проблем людини, а навпаки – може призвести до трагічних результатів, - зазначив під час заходу Сергій Семенов..

Учасники акції отримали відповіді на свої запитання, а також ознайомилися з  наявними вакансіями в районі та області, як отримати  соціальну та психологічну підтримку. Всі бажаючі отримали інформаційні матеріали, а фахівці радили переглянути  документальний відеофільм «Життя на продаж».