30.04.2021 | 09:14

В рамках реалізації проєкту Чернівецького обласного центру зайнятості «Віртуальний майданчик вибору професії» фахівці Кельменецької районної філії ОЦЗ організували та провели онлайн-зустріч старшокласників Кельменеччини з представниками навчальних закладів Буковини.

         З випускниками шкіл спілкувалися викладач Чернівецького вищого комерційного училища Київського національного торговельно економічного університету Олена Продан та викладач Чернівецького коледжу дизайну та економіки Анастасія Потаніна.  

         Учням 11-А, 11- Б класів Кельменецького ліцею – опорного закладу та 9 і 11 класів Бабинської середньої школи І-ІІІ ступенів презентували професії,  затребувані на ринку праці, щоб активізувати їх до вибору цікавих, сучасних та необхідних спеціальностей.

         Олена Продан запросила до кулінарного світу, ознайомила з професіями: кухар, офіціант, кондитер, бармен, майстер ресторанного господарства.     Анастасія Потаніна змістовно та захоплююче презентувала професії  економічно-правового напрямку та дизайнера одягу. 

         Якщо стоїш на шляху вибору професії то інформації завжди багато не буває. З 41 учасника  професіями цих навчальних закладів зацікавилися більше половини. Змістовною  була розповідь фахівців про порядок вступної кампанії, умови вступу, навчання, проживання, проведення вільного часу та роботи гуртків і спортивних секцій.  А відеоматеріали доповнювали розповіді.

         На завершення зустрічі всі зрозуміли наскільки важливою є робота власними руками, які шедеври можна створити з тіста, овочів і фруктів, тканини і не тільки.