25.10.2021 | 11:55

У Заставнівській районні філії Чернівецького обласного центру зайнятості сьогодні, 25 жовтня 2021 року,  відбулася  презентація підприємства  Аутомотів Електрік Україна.

Компанія є одним із представництв компанії PRETTL на ринку праці України. Завдяки високій якості кабельної продукції, що виготовляється, компанія PRETTL є надійним партнером для виробників автомобілів. Кабелі компанії користуються незмінним попитом, при цьому високі стандарти виготовлення та відповідне їм обладнання сприяють відкриттю нових перспектив, подальшому розвитку технологій і внесення суттєвого внеску в майбутній успіх. Тому презентація цієї компанії важлива для процесу працевлаштування безробітних.

  • Питання  працевлаштування безробітних найголовніше в роботі районної філії, ми максимально працюємо з роботодавцями  і безробітними  та організовуємо такі презентації, - зазначив заступник начальника відділу надання соціальних послуг Заставнівської філії Василь Максимчук.

Клієнти центру зайнятості мали можливість детально ознайомитись з умовами праці на підприємстві, обов’язками працівників, можливостями навчання на виробництві, рівнем заробітної плати та дізнатися про увесь пакет соціальних умов та гарантій котрі отримують працівники заводу.

Претендентам на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запропонували пройти співбесіду, для подальшого працевлаштування та можливість пройти стажування безпосередньо на робочому місці.

Представниця компанії зазначила, що «Аутомотів Електрік Україна» забезпечує безпечні та сучасні умови праці, офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет, перевезення працівників (дім-робота-дім), фітнес за рахунок підприємства, харчування, дружній колектив, навчання та перепідготовку, розвиток та кар’єрний ріст, конкурентну заробітну плату.