25.10.2021 | 15:55

 

Пройти стажування у роботодавця вакантну посаду з гарантованим працевлаштуванням можна за допомогою служби зайнятості.

Стажування - різновид підвищення кваліфікації задля удосконалення практичних знань, умінь, навичок, професійного рівня і ділових якостей людини. Для забезпечення потреб роботодавця у підборі висококваліфікованих працівників, фахівці Путильської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості використовують таку активну форму роботи, як стажування у роботодавця безпосередньо на робочому місці.

  • Це набуття особою практичного досвіду виконання виробничих завдань і обов’язків на робочому місці під безпосереднім керівництвом досвідченого фахівця, - зазначає директор Путильської районної філії обласного центру зайнятості Михайло Яківюк. 

Наразі триває стажування безробітної Галини Єремійчук на посаді «продавець продовольчих товарів» у ФОП Світлани Дячук.

Фахівці районної філії спільно з роботодавцем розробили програму стажування, роботодавець забезпечив належні умови праці з дотриманням правил і норм охорони праці, техніки безпеки та виробничої санітарії.

 За 8 днів такого стажування Галина вдосконалила свої професійні якості,набула професійного досвіду та адаптувалася на майбутньому робочому місці.

Така форма співпраці зручна та вигідна і роботодавцям і безробітним. Не витрачаючи коштів роботодавець отримує перевірених працівників, які відповідають його вимогам

З початку року за направленням Путильської районної філії Чернівецького ОЦЗ підвищили свою кваліфікацію шляхом стажування безпосередньо на робочому місці 53 безробітні за 21 професією та спеціальністю  на базі 22 підприємств.