10.08.2022 | 08:42

         Історія Юрія Бабія є прикладом працевлаштування за сприяння служби зайнятості на Сокирянщині.

         Чоловік має освіту електрогазозварника.        Пропрацювавши з 2016 року на підприємстві «Укрпромальп», він втратив роботу.

         Самостійно знайти бажану вільну посаду чоловікові не вдалося, тож Юрій звернувся по допомогу до  Сокирянської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості.

         Згідно з індивідуальним планом працевлаштування, який допомогла скласти кар’єрна радниця, безробітний брав участь у всіх заходах служби зайнятості. Співпрацювали ефективно. Як результат – дібрали вільну посаду «електрогазозварника». Фахівчиня узгодила кандидатуру безробітного з роботодавцем та видала чоловікові направлення на підприємство АТ «Оператор газорозподільної системи «Чернівцігаз».

         Після співбесіди Юрій Бабій отримав роботу за фахом. Нині працює у Сокирянському управлінні з газопостачання АТ  «ОГС «Чернівці газ».

         Більше інформації щодо послуг служби зайнятості роботодавцям можна отримати за телефоном (037 2) 52 39 60.

         Роботодавці та HR можуть самостійно подати вакансію у Telegram на каналі «Робота зараз: Державна служба зайнятості» https://t.me/worknowdcz .

         З питань зайнятості телефонуйте: (037 2) 52 23 73, +3 8 066 492 39 87 або пишіть у Telegram https://t.me/+E0ApjATU1y82YmVi .