29.09.2023 | 08:45

Підприємниця Марина Мартинюк із м.Заставна професійна ведуча свят, мала невеличкий магазин з пакування подарунків. На початку року скористалася грантовою програмою єРобота, отримала кошти на розширення власного бізнесу – відкриття магазину з продажу живих квітів.

За ці кошти жінка придбали дороговартісне обладнання – холодильну камеру для квітів, щоб можна довше зберігати красу рослин.

«Мені подобається працювати з квітами, в мій магазин люди завжди приходять з хорошим настроєм. Сьогодні є достатньо замовлень не лише на живі квіти, а і на доставку квітів. Стараємося догодити кожному клієнту, підібрати найкращі слова для привітань», - розповідає Марина.

Отримавши 150 тис.грн грантових коштів, жінка створила одне робоче місце, має достатню клієнтську базу і готова взяти на роботу ще одну працівницю, яка наразі проходить стажування на робочому місцю, а з 1 жовтня буде працевлаштована.

Нагадуємо, що подати заявку за програмою урядового проєкту єРобота можна через портал Дія до 17 листопада 2023 року. Детальна інформація щодо умов програми «Власна справа» знаходиться тут.

З інформацією про урядову програму для ветеранів та їх подружжя, можна ознайомитись також на порталі Державного центру зайнятості у розділі «Грант для ветеранів». Єдина умова всіх програм - це створення нових робочих місць, що сприятиме прискоренню відновлення економіки України. 

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy.