21.11.2023 | 12:02

Державним центром зайнятості ухвалено позачергові рішення за урядовою програмою "Власна справа", за заявами на отримання мікрогрантів, які були подані в попередні періоди, але прийняття рішень по яких було перенесено без повторного їх розгляду.

Ще 56 заявників із Чернівецької області на отримання мікрогрантів отримали схвальне рішення, очікують на прийняття рішення ще 8 підприємців, які планують розвивати сласну вправу.

Файл з переліками номерів заяв, які набрали найбільшу сукупну кількість балів та по яких перенесено прийняття рішення за програмою "Власна справа", можна завантажити тут

 

Звертаємо увагу, у зв'язку з поданням значної кількості поданих заяв на отримання мікрогрантів, що значно перевищують затверджений обсяг видатків за даною грантовою програмою на відповідний бюджетний період, Державним центром зайнятості відповідно до абзацу другого пункту 18 Порядку  вирішено розглядати заявки за програмою "Власна справа", з урахуванням ранжування по кількості балів заяв. 

Звертаємо увагу тих хто отримав грант, що після надходження рішення в Дію необхідно звернутися до  Ощадбанку та відкрити рахунок.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+Ywd0Jm4NytkzNDcy або за номером гарячої лінії +3 8 066 49 23 987.