Нині в базі Чернівецького обласного центру зайнятості зареєстровано понад 670 вакансій. Найбільше пропозицій роботи є для бухгалтерів – 46 вакансій (з них 10 – для головних бухгалтерів), для слюсарів різних напрямів діяльності – 34, для продавців – 29, для середнього медперсоналу – 25, для водіїв – 21.
Бухгалтерам пропонують заробітну плату від 8000 до 25000 грн, слюсарям – від 8000 до 16375 грн, продавцям – від 8000 до 25000 грн, середньому медперсоналу – від 8000 до 14200 грн, водіям від 8000 до 16000 грн.
Найбільша кількість вільних посад зосереджена у Чернівцях.
Також працедавці Чернівецької області шукають кухарів, пекарів, трактористів, адміністраторів, лікарів, електромонтерів, касирів, швачок, робітників, психологів, матросів-рятувальників тощо. Є вільні посади і для освітян та інженерів.
З базою вакансій можна ознайомитись на сайті Чернівецького ОЦЗ у рубриці «Шукаємо роботу разом!».
Шукати роботу можна на Єдиному порталі вакансій або оформити підписку на вакансії через чат-боти у Telegram та Viber.