Визначено чергових переможців урядової програми «Власна справа» проєкту «єРобота» серед заявників періоду з 22 квітня по 5 травня 2024 року з урахуванням доопрацьованих заяв попередніх періодів.
П’ятеро жителів Чернівецької області отримають грантові кошти на започаткування чи розвиток власної справи. Підприємці планують відкрити кав’ярні, окрім цього виготовлятимуть вироби будь-якої складності з металу займатимуться технічним обслуговуванням та ремонтом автівок, продаватимуть цифрову техніку, тощо.
Файл з переліком номерів заяв, які набрали найбільшу сукупну кількість балів тут.
Нагадуємо, що подати заявку для участі в урядовій програмі «Власна справа» проєкту «єРобота» можна на Порталі Дія.
Більше інформації щодо програми «Власна справа» тут.