22.09.2020 | 12:30

Вижничанка Любов Луцяк має вади зору, проте це для неї не завада, коли йдеться про бажання самореалізуватися. У липня 2019 року жінка отримала статус безробітної, а цьогоріч за сприяння служби зайнятості вже працює менеджеркою.

Карантинні обмеження змінили життя українців, вплинули і на ринок праці як України, так Чернівецької області. І хоч зменшилась кількість вакансій, а частина бізнесу призупинила свою діяльність,  фахівці Вижницької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості в період карантину знайшли роботу для безробітної у сфері роздрібної торгівлі продовольчими товарами. І з 1 серпня 2020 року Любов Луцяк за направленням служби зайнятості працює менеджеркою у мережі магазинів «Сотня». Підприємниця Лариса Рабик (роботодавець) задоволена новою працівницею.

Нині Любов Луцяк контролює організацію торгово-технологічного процесу, правильне оформлення торговельного залу, викладання товарів, наявність цінників, збереження товарно-матеріальних цінностей, додержання правил торгівлі, а також своєчасне поповнення робочого запасу товарів. Любов Луцяк – спеціаліст з товарознавства, отримала вищу освіту, тож здобуті знання стали в нагоді.

Колишня безробітна має роботу і вдячна за допомогу фахівцям служби зайнятості. Любов Луцяк своїм прикладом доводить, що завжди можна знайти себе і своє місце у житті, головне – бажання йти до мети, не зважати на труднощі, і вірити у себе.