09.09.2019 | 16:38

9 вересня  2019 року відбулася зустріч між керівництвом Глибоцької  державної податкової інспекції Сторожинецького управління ГУ ДФС у Чернівецькій області та Глибоцької районної філії Чернівецького ОЦЗ.

Сторони обговорили низку питань та напрацювання шляхів подальшої співпраці, а також  роботу комісії з легалізації праці.

Володимир Петкович акцентував увагу на тому,  що «тіньова» зайнятість і «тіньова» заробітна плата («заробітна плата в конверті») – не лише серйозна соціальна, але й економічна проблема України, використання прихованих трудових відносин призводить до зменшення надходжень до місцевого бюджету, звідки надходять кошти для оплати праці вчителів, лікарів, інших працівників бюджетної сфери.

Директор Глибоцької районної філії Лілія Гринчешен наголосила: «Працівники, які погоджуються одержувати заробітну плату в «конвертах», стають заручниками самих себе, адже вони позбавляють себе соціальних виплат та гарантій».

Під час зустрічі домовились щодо подальшою співпраці з легалізації трудових відносин, а саме запрошувати представників фіскальної служби на семінари з роботодавцями та безробітними.