23.09.2022 | 08:58

         На Буковині за сприяння служби зайнятості безробітний працевлаштувався на релоковане підприємство.

       Микола Гулей працював електрогазозварником в АТ "Оператор газорозподільної системи "Чернівцігаз" більше року. Після звільнення з роботи звернувся до філії Чернівецького обласного центру зайнятості  по допомогу знайти вільну посаду за фахом.

     На території Вижницької громади розгорнуло свою діяльність релоковане із Миколаєва підприємство «Укрледлайд». Фахівці одразу налагодили співпрацю із роботодавцем. Це підприємство займається оптовою торгівлею меблями, килимами й освітлювальним приладдям. Після переїзду у більш безпечний регіон України, роботодавець потребував працівників, зокрема, електрогазозварника, укладальника-пакувальника, підсобного робітника.

      Тож Микола Гулай отримав направлення від служби зайнятості та зустрівся з роботодавцем на співбесіді, за результатами якої для нього організували підвищення кваліфікації – стажування на робочому місці за професією «електрогазозварник». Відтак чоловік з першого вересня вже має роботу у своїй громаді.

       Більше інформації з питань зайнятості за телефонами (037-2) 52-23-73, +3 8 066 49 23 987 або пишіть у Telegram https://t.me/+E0ApjATU1y82YmVi