26.05.2023 | 14:57

Денис Венгерський житель м.Хотина, після звільнення тривалий час шукав роботу самостійно, та це не призвело до позитивних результатів, тому він звернувся у червні 2022 року за допомогою у працевлаштуванні до Хотинського управління Дністровської філії Чернівецького обласного центру зайнятості.

Денис за освітою технік-електрик, за цією ж професією він працював за останнім місцем роботи, також працював і волочильником дроту і підсобним робітником і водієм,  має водійські права категорії «В» «С» «D» «Е».

Звернувшись в службу зайнятості шукач роботи набув статус безробітного і разом з кар’єрним радником склав індивідуальний план працевлаштування? в якому зазначив,  що шукає роботу водія.

Під час реєстрації Дениса Венгерського як безробітного, до служби зайнятості звернулась керівник КНП «Хотинської  багатопрофільної лікарні» Хотинської міської ради, за сприянням у пошуках кандидата на посаду водія.

Врахувавши досвід роботи, бажання працювати та побажання клієнта фахівець видала Денису направлення на роботу. Після успішного проходження співбесіди з роботодавцем безробітний отримав роботу.

Адаптація на робочому місці пройшла успішно і вже майже рік Денис працює на посаді водія реанімобіля. Сьогодні Денис вважає, що це було найбільш вдале його рішення щодо самореалізації, і в цьому йому допомогли фахівці  служби зайнятості.

З базою вакансій Чернівецької області можна ознайомитися на сайті Чернівецького обласного центру зайнятості   https://is.gd/wfKbl0.

У разі виникнення запитань фахівці служби зайнятості оперативно допоможуть у Telegram-каналі онлайн-підтримки https://t.me/+9a_zHvyXBTYzYWIy