Ухвалено рішення щодо надання грантів для створення або розвитку ветеранського бізнесу заявникам періоду з 08 по 24 квітня 2024 року з урахуванням доопрацьованих заяв. Серед переможців – двоє з Чернівецької області.
Отримувачі грантів планують вирощувати прісноводні креветки та відкрити центр раннього розвитку дітей «Мудрик».
Завантажити файл з номерами заяв, які набрали найбільшу сукупну кількість балів, можна за посиланням.
Нагадаємо, гранти можуть отримати ветерани та їхні дружини/чоловіки. Фінансова підтримка дасть змогу започаткувати власну справу або розширити бізнес всім, хто має план, необхідні навички та бажання. Серед обов’язкових умов програми – створення робочих місць. Подати заявку на отримання гранту можна на Порталі Дія.
Докладна інформація щодо програми «Гранти на створення або розвиток власного бізнесу учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни та членам їх сімей» на тут.