14.01.2022 | 10:15

         Запрошуємо до співпраці роботодавців та інформуємо представників територіальних громад про нову послугу служби зайнятості.

         Служба зайнятості добирає необхідних працедавцям фахівців та сприяє працевлаштуванню безробітних, серед яких соціально незахищені громадяни. А нині у малозабезпечених безробітних з’явилася можливість самореалізуватися на ринку праці. З 1 січня 2022 року вони можуть отримати за рахунок коштів державного бюджету фінансову допомогу в розмірі 97500 гривень для сприяння організації підприємницької діяльності.

         Фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Заставнівської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості співпрацюють з територіальними громадами у сфері сприяння зайнятості. Спілкуючись із головою Вікнянської ТГ Іваном Ковалюком, говорили про послуги роботодавцям громади. Зокрема, заклади освіти за сприяння служби зайнятості вже забезпечені операторами котелень. Але не лише добір необхідних працівників пропонують фахівці. Мотивація для роботодавця – це відшкодування витрат у розмірі єдиного соціального внеску з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України за працевлаштовану особу за направленням служби зайнятості на нове робоче місце. Окрім цього, на часі – самозайнятість. Учасники зустрічі домовились про подальшу співпрацю.

         Більше інформації про заходи, які сприяють легальній зайнятості населення, можна отримати у відділі взаємодії з роботодавцями філії за адресою: місто Заставна, вулиця Незалежності, 100, а також телефонувати за номером (037-37) 3-17-97.