03.03.2021 | 10:22

Фахівці Кельменецької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості провели зустріч з приватною підприємницею Галиною Батиренко, яка є власницею ресторану «Ретро Буфетто».

Начальник відділу активної підтримки безробітних Олег Гарабажій  розповів про послуги, які надає  служба зайнятості роботодавцям,  зокрема проведення стажування на виробництві, можливості навчання. Також йшла мова про перспективи подальшої співпраці.

Заступник начальника відділу надання соціальних послуг населенню Сергій Фтемов ознайомив підприємницю з можливостями оформлення найманої праці з компенсацією єдиного внеску, механізмом організації та необхідним пакетом документів для організації робіт тимчасового характеру, можливостями електронного кабінету роботодавця тощо. Також фахівець проконсультував про норми чинного законодавства про працю, зайнятість та соціальне страхування на випадок безробіття та інші питання.

За  результатами зустрічі підписано тристоронній договір на стажування безробітної за навчальною програмою: «Технологія приготування та характеристика змішаних  і гарячих напоїв». Після завершення стажування, безробітна буде працевлаштована.