07.04.2021 | 14:48

Сьогодні, 7 квітня 2021 року, розпочалося дводенне онлайн навчання фахівців міських та районних філій обласного центру зайнятості «Кар’єрне консультування у державній службі зайнятості». Заступниця директора Чернівецького обласного центру зайнятості Марія Кобєлєва звернула увагу фахівців на необхідність та сутність кар’єрного консультування, зокрема як правильно організувати та які його основні правила.

  • Кар’єрне консультування – це впершу чергу упередження безробіття. Враховуючи, що в умовах карантину посилюється роль онлайн технологій обслуговування населення, онлайн консультування є додатковим інструментом надавання допомоги особам, які шукають роботу. Це рекомендації щодо отримання роботи, професійної кар’єри, зміни професії, які б відповідали її особистим якостям, - зазначила Марія Кобєлєва.

Про основні сесії кар’єрного консультування та завдання кожної з них розповіла начальниця відділу організації сприяння працевлаштуванню ОЦЗ Оксана Симак.

Про застосування SWOT-аналізу для сильних і слабких сторін шукача роботи розповіла начальниця відділу організації профорієнтації Ірина Гончарук.

 Під час навчання фахівці робили основний акцент на тому, що кар’єрний консультант має допомогти шукачу роботи усвідомити власний потенціал у вирішенні питань формування та розвитку професійної кар’єри та допомогти обрати ефективні способи досягнення мети.