26.05.2023 | 09:04

         Жителька смт. Глибока Адріана Буніховська стала учасницею урядового проєкту «єРобота» і завдяки мікрогранту започаткувала власну справу.

         Жінка за фахом технолог харчової продукції, має досвід роботи у кафе. Виготовленням кондитерських виробів вона захопилася три роки тому: спочатку готувала смаколики для своєї сім’ї, а згодом і на замовлення, для знайомих та друзів. Проте мріяла про свій бізнес: кав’ярню з кондитерським цехом. І це вдалося зробити завдяки програмі «Власна справа» урядового проєкту «єРобота».

         Адріана стала підприємницею і одна з перших на Глибоччині отримала грантові кошти, на які орендувала приміщення та закупила необхідне обладнання для втілення у життя бізнес-ідеї, зокрема, конвекційну піч, холодильник, тісто-змішувальну машину, касовий апарат, кондитерські вітрини, кавову машину тощо.

        Нині кондитерське мистецтво для жінки – це не просто хобі, а улюблена справа та заробіток. Адріана постійно дбає про оновлення асортименту, цікавиться новинками, щоб дивувати шанувальників солодощів.  Печиво, кекси, рулети, торти і тістечка. Кожин виріб – це мистецький витвір. Тож підприємниця із задоволенням працює, а її клієнти із задоволенням смакують.

         Більше про грантову програму «Власна справа» можна дізнатися тут.