12.03.2024 | 09:36
Впродовж січня-лютого 2024 року до громадських та інших робіт тимчасового характеру в Чернівецькій області залучили понад 30 людей, серед яких 27 зареєстровані безробітні, в тому числі двоє переселенців.
Нагадаємо, до таких робіт залучають:
- зареєстрованих безробітних;
- осіб, які перебувають на обліку служби зайнятості, та які шукають роботу;
- працівників, які втратили частину заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення до 50 відсотків передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) виробництва продукції.
На осіб, яких залучають до тимчасової зайнятості, поширюються державні соціальні гарантії, передбачені законодавством про працю та зайнятість населення і загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Період участі зареєстрованих безробітних у громадських роботах зараховується до страхового стажу, в письмовій формі укладають строкові трудові договори тавносять відповідні записи до трудових книжок.
Більше про тимчасову зайнятість можна дізнатися на сайті ДЦЗ.