25.09.2020 | 12:09

24 вересня  2020 року у Глибоцькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості  відбулася робоча зустріч заступниці директора Глибоцької районної філії Мар’яни Кузик з головним державним інспектором  Управління Держпраці у Чернівецькій області Іваном Дамаскіним.

Фахівці обговорили проведення роз’яснювальної роботи серед роботодавців ОТГ щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації  харчування.

- Сьогодні є неприпустимим факт найму  працівників без оформлення трудових відносин. Ми закликаємо наших роботодавців дотримуватися законодавчих вимог щодо укладення трудових договорів, - зазначила Мар’яна Кузик.

Іван Дамаскін зауважив, що за порушення вимог трудового законодавства до юридичних осіб незалежно від форми власності та підпорядкованості та фізичних осіб-підприємців, які використовують найману працю, можуть бути застосовані заходи фінансової відповідальності.

На завершення зустрічі, учасники висловили думку, що легалізація зайнятості дасть можливість своїми силами вирішити питання поповнення місцевого бюджету.