18.06.2019 | 16:49

Сьогодні, 18 червня 2019 року, в Кіцманській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості фахівці провели  «День відкритих дверей центру зайнятості» під гаслом «Легальна праця - гарантія завтрашнього дня».

До заходу долучилися керівник Кіцманського відділення обслуговування громадян Головного управління пенсійного фонду України  Тетяна Шемчук та приватний підприємець Віталій Маковійчук.  

Під час заходу йшла мова про переваги легального працевлаштування в Україні, як застерегтися від шахрайства при працевлаштуванні, а також безробітні ознайомилися із змінами в пенсійному законодавстві.

Тетяна Шемчук розповіла присутнім про важливість легальної роботи та сплати податків, про складові  загального та страхового стажу, вимоги законодавства щодо виходу на пенсію.

Віталій Маковійчук ознайомив безробітних із вакансіями на своєму підприємстві -  водіїв та торговельних представників, а також гарантував легальне працевлаштування.

Начальник відділу активної підтримки шукачів роботи Кіцманської районної філії ОЦЗ Олена Галіцька ознайомила безробітних  з актуальними вакансіями на ринку праці Кіцманщини, м.Чернівці та в цілому по Україні.