14.02.2020 | 10:51

13 лютого 2020 року директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко, за участі заступниці директора Марії Кобєлєвої, провела нараду із директорами та заступниками Вижницької, Глибоцької, Строжинецької та Путильської районних філії ОЦЗ. 

Під час наради йшлося про підсумки роботи у 2019 році та пріоритетні завдання на поточний рік.

  • В схваленому Фондом загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття проекті бюджету на 2020 рік передбачено збільшення витрат на активні програми сприяння зайнятості населення. Це в свою чергу покращить ситуацію на ринку праці, зменшить дисбаланс між попитом та пропозицією на робочу силу, - зазначила Любов Кожолянко.

Заступник директора Чернівецького обласного центру зайнятості Марія Кобєлєва звернула увагу на основні стратегічні напрями діяльності служби зайнятості щодо обслуговування населення і роботодавців, можливості та виклики  сучасного ринку праці. Також наголосила на необхідності посиленні співпраці з роботодавцями, зокрема їх фінансової підтримки у створенні нових робочих місць шляхом компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Окремо йшла мова про реалізацію інституту консультанта роботодавця, який є другим етапом стратегічного розвитку сервісів державної служби зайнятості. Це розширить підходи до надання послуг роботодавцям з урахуванням специфіки підприємницької діяльності, особливостей розвитку ринку праці та загального балансу між попитом і пропозицією робочої сили.