11.06.2021 | 11:05

Сьогодні, 11 червня 2021 року, відбулася робоча зустріч директорки Чернівецького обласного центру зайнятості Любові Кожолянко та заступниці начальника Міжрегіонального управління НАДС у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях Наталією Житарюк.

Під час зустрічі Любов Кожолянко та Наталія Житарюк обговорили напрями співпраці між установами та підписали Меморандум про співробітництво.

В рамках Меморандуму передбачена співпраця щодо інформування шукачів роботи та безробітних про можливості вступу на державну службу із врахуванням наявності вакансій та потенційних можливостей працевлаштування в державних органах.

Учасниці зустрічі домовилися про проведення круглих столів, робочих зустрічей з питань інформування та можливостей залучення на державну службу осіб, які шукають роботу та перебувають на обліку як безробітні в міських та районних філіях Чернівецького обласного центру зайнятості.

Також прийнято рішення про проведення спільного заходу для працевлаштування на державну службу молоді. Такий захід відбудеться 24 червня 2021 року об 11.00 год у Чернівецькій міській філії обласного центру зайнятості (м.Чернівці, вул.Воробкевича 37).