30.06.2020 | 12:29

На Буковині до центрів зайнятості для отримання допомоги по частковому безробіттю на період карантину подали документи 9690 роботодавців, з них 9090 фізичні особи-підприємці. Загалом підприємці отримали  вже 36,8 млн грн. Малий та середній бізнес для заробітної плати понад 6 тис. працівників отримав  27 млн. грн., а впродовж тижня  кошти на рахунки отримають 1,5 тис. ФОПів.

  • Наші фахівці опрацьовують сотні пакетів документів, аби допомогти підприємцям пережити карантин, зберегти бізнес і робочі місця для буковинців. Якщо у документах допущені незначні помилки, відправляємо їх на доопрацювання. Відмови отримують ті роботодавці, які не сплачували єдиний соціальний внесок впродовж 6 місяців до призупинення діяльності на час карантину, закрили підприємницьку діяльність, тощо,  - зазначає директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Нагадаємо, звернутися із заявою про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину можна впродовж  90 днів з дня зупинки або скорочення діяльності. Фізичні особи-підприємці, які не відновили діяльність у червні мають можливість подати відомості за цей період.