16.01.2019 | 11:29

15 січні 2019 року у Путилі гімназистам презентували профорієнтаційну платформу Державної служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа».

Провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Путильської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Алла Горбан відвідала Путильську гімназію та для учнів 10-11 класів провела презентацію веб-базованої платформи з професійної орієнтації та розвитку кар’єри  «Моя професія: консультаційна мережа».

Такий он-лайн сервіс Державної служби зайнятості створений із метою наблизити профорієнтаційні безкоштовні послуги служби зайнятості до всіх, хто планує свій професійний шлях. Це допоможе молоді краще зрозуміти себе та зробити свідомий вибір майбутньої професійної діяльності. Користувач платформи має змогу пройти тестування з будь-яких електронних носіїв, якщо є доступ до мережі Інтернет, або пройти тестування під керівництвом фахівців з профорієнтації служби зайнятості. В такому випадку можна буде отримати кваліфіковану консультацію за результатами тестів та індивідуальні поради щодо вибору професії чи сфери професійної діяльності.

Під час заходу була використана відеопрезентація «Платформа з професійної орієнтації та розвитку кар’єри»,  яка викликала жваву дискусію. Понад 35 осіб взяли участь у заході. 17 учнів виявили бажання пройти безкоштовне он-лайн тестування на веб-базованій платформі «Моя професія: консультаційна мережа».