18.06.2019 | 15:53

Фахівці Герцаївської районної філії Чернівецького ОЦЗ спілкувалися з представниками органу місцевого самоврядування Острицької ОТГ.

14 червня 2019 року відбулася зустріч директора  Герцаївської районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Івана Гажука, фахівця відділу взаємодії з роботодавцями Лариси Акостакіоає та провідного юрисконсульта Наталії Аміхалакіоає з головою Острицької об’єднаної територіальної громади Василем Цурканом та головним бухгалтером Юлією Тодерян.

Іван Гажук презентував послуги служби зайнятості, а також говорив про інноваційні підходи в роботі та можливості створення нових робочих місць, організацію громадських та інших робіт тимчасового характеру, сприяння у започаткуванні власної справи, підготовки кадрів, стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць та підписання плану роботи на друге півріччя.

Н. Аміхалакіоає надавала консультацію щодо оформлення трудових відносин з працівниками,  основних змін в законодавстві, а також зосередила увагу на перевагах легальної зайнятості та негативних сторонах неофіційних трудових відносин.

Л. Акостакіоає поінформувала про актуальні вакансії тощо.

Учасники зустрічі обговорили шляхи співпраці служби зайнятості та об’єднаної територіальної громади, а також визначили пріоритетні завдання спільної діяльності.