оп
11.02.2019 | 15:44

В Глибоцькому бюро правової допомоги відбулась зустріч директора Глибоцької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості Ліліани Гринчешен, юрисконсульта Василя Попеску з начальником відділу Глибоцького бюро правової допомоги Яніною Богдан. Під час зустрічі обговорили шляхи взаємодії щодо підвищення правової обізнаності населення.

Ліліана Гринчешен подякувала за співпрацю, адже клієнти служби зайнятості мають можливість звернутись до кваліфікованих юристів з правових питань, які у них виникають.

З 1 листопада 2016 року у рамках Меморандуму про співпрацю між Координаційним центром з надання правової допомоги та Державною службою зайнятості фахівці бюро правової допомоги  провели 17 інформаційно-роз'яснювальних семінарів для 218 безробітних.  

Під час семінарів кваліфікований юрист надає інформацію про порядок отримання безоплатної первинної та  вторинної правової допомоги фізичним особам, згідно ст.13 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу», а також про перелік необхідних документів для її  отримання. Спілкуючись із аудиторією, Яніна Станіславівна наводить приклади  здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, інших державних органах, у тому числі органах місцевого самоврядування чи  перед іншими особами. Вона розповідає про можливість  складання документів процесуального характеру та інше.

Дуже доречною є організація таких семінарів для демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО,  вони,  зазвичай, мають багато запитань і дізнавшись про можливість їх вирішення після семінарів звертаються за отриманням допомоги у бюро. При необхідності начальник відділу «Глибоцьке бюро правової допомоги»  здійснює надання правової допомоги безпосередньо у місцях зручних для клієнтів.