23.09.2020 | 15:54

Сьогодні, 23 вересня 2020 року, у  Кельменецькій районній філії Чернівецького ОЦЗ, за ініціативи ТОВ «Автомотів Електрік Україна Чернівці» представництва компанії «PRETTL», відбулася презентація роботодавця. Учасниками заходу стали близько 30 безробітних, які перебувають на обліку у центрі зайнятості.

  • Презентація роботодавця – це можливість отримати вичерпну інформацію для клієнтів центру зайнятості безпосередньо від самого представника підприємства, - розпочинаючи захід,  зазначив директор Кельменецької районної філії ОЦЗ  Едуард Секрета.

Під час презентації фахівець з підбору персоналу компанії  Яна Попадюк провела відеопрезентацію підприємства, розповіла  про історію створення підприємства, ознайомила присутніх з усіма технологічними процесами підприємства, умовами праці, вимогами до працівників, можливістю навчання на виробництві, рівнем заробітної плати та розповіла про весь пакет соціальних умов та гарантій котрі отримують працівники заводу, зокрема й можливість безкоштовного проїзду автобусами заводу.

  • Із відкриттям нового цеху ТОВ  «Автомотів Електрік Україна Чернівці» значно збільшило кількість робочих місць. Тож знову з’явилась можливість долучитися до команди та просунутися кар’єрними сходинами,  - зазначила представниця підприємства та запросила відвідати підприємство для ознайомлення та подальшого працевлаштування.