16.07.2021 | 13:15

Заступниця директора Сторожинецької районної філії Чернівецького ОЦЗ Оксана Яцко провела робочу зустріч з менеджером по персоналу ТзДВ «Сторожинецького меблевогоий комбінату» Святославом Потапчуком.

Йшла мова про шляхи взаємовигідної співпраці, першочергові потреби підприємства, з якими може допомогти служба зайнятості.

ТзДВ «Сторожинецький меблевий комбінат» - це підприємство, що спеціалізується на виготовленні якісних дерев'яних меблів.

  • Підприємство має потужну матеріально-технічну базу, що дозволяє здійснювати виготовлення якісної продукції, яке здатне задовольнити потреби найвибагливіших клієнтів, як на території України так і за її межами, - зазначив  Святослав Потапчук.

Оксана Яцко презентувала послуги служби зайнятості, в тому числі з використанням новітніх технологій, розповіла про переваги співпраці роботодавців з службою зайнятості. Фахівець приділила увагу на питання захисту прав працівників, своєчасність та повноту виплати заробітної плати та дотримання державних гарантій у трудовому колективі.

Під час зустрічі учасники обговорили також питання оформлення найманої праці за трудовими договорами та договорами цивільно-правового характеру, належне оформлення трудових відносин та недопущення нелегального працевлаштування.

За результатами учасники  зустрічі узгодили шляхи подальшої співпраці служби зайнятості та роботодавця щодо підбору якісного кадрового потенціалу з урахуванням нагальних та перспективних потреб підприємства.