09.10.2019 | 15:15

У Заставнівській районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості 9 жовтня 2019 року відбулася  презентація підприємства «Аутомотів Електрік Україна».

Компанія «АЕУ» є одним із представництв компанії PRETTL automotive на ринку праці України, яка є надійним партнером для виробників автомобілів. Продукція «Аутомотів Електрік Україна» користуються попитом. Тут не зупиняються на досягнутому, прагнуть до вдосконалення та розвитку. Саме тому презентація компанії важлива для процесу працевлаштування безробітних.

«Питання працевлаштування безробітних найголовніше в роботі районної філії, – наголосила  директор Заставнівської районної філії ЧОЦЗ Віта Лахман. – Тому ми максимально працюємо з роботодавцями та безробітними  й організовуємо такі презентації».

Провідний фахівець відділу взаємодії з роботодавцями Віктор Микитей ознайомив присутніх з даним підприємством, розказав про співпрацю районної філії з ТОВ «Аутомотів Електрік Україна». Начальник відділу активної підтримки Василь Максимчук  інформував шукачів роботи про сутність та переваги офіційного працевлаштування на даному підприємстві.

Клієнти центру зайнятості мали можливість детально ознайомитись з умовами праці на підприємстві, обов’язками працівників, можливостями навчання на виробництві, рівнем заробітної плати.

Претендентам на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запропонували пройти співбесіду з метою подальшого працевлаштування та можливість пройти стажування безпосередньо на робочому місці.

Компанія «Аутомотів Електрік Україна» забезпечує безпечні та сучасні умови праці, офіційне працевлаштування, повний соціальний пакет, перевезення працівників (дім – робота - дім), фітнес за рахунок підприємства, харчування, навчання та перепідготовку, розвиток та кар’єрний ріст, конкурентну заробітну плату тощо.