17.06.2021 | 15:20

Сьогодні, 17 червня 2021 року, директорка Чернівецького обласного центру зайнятості Любов кожолянко та її заступниця Марія Кобєлєва взяли участь у 9-ій Конференції Стейкхолдерів Пріоритетного напряму 9 «Інвестиції в освіту та перепідготовку» Європейської стратегії для Дунайського регіону» «Сталий розвиток Дунайського регіону через цифровізацію, інклюзію та освіту».

Під час конференції мова йшла про розвиток цифрових навичок і компетенцій в Дунайському регіоні, актуальні питання щодо забезпечення рівних можливостей, посилення соціальної інклюзії та соціальних інновацій серед країн-членів ЄСДР, розвиток професійно-технічної освіти, а також посилення співпраці закладів професійної освіти із ринком праці та роботодавцями.

Міжнародна Конференція Стейкхолдерів організована Міністерством освіти і науки України у партнерстві з Федеральним Міністерством з питань праці та Федеральним Міністерством освіти, науки та досліджень Республіки Австрія.

Конференція Стейкхолдерів ПН9 ЄСДР – це щорічний захід, який проводиться для обміну думками між країнами-членами ЄСДР щодо актуальних питань у сфері освіти, соціальної політики та ринку праці в Дунайському регіоні. Це також міжнародний майданчик для пошуку потенційних проектних партнерів та реалізації спільних проектів у сфері розвитку освіти, соціальної політики та ринку праці між країнами ЄС та асоційованими країнами.

У 2020 році Європейська Комісія, у співпраці з країнами-членами ЄСДР, оновила спільний План дій з реалізації Дунайської стратегії. Було актуалізовано ключові завдання та цілі 12 пріоритетних напрямів стратегії. Відтак, метою цьогорічної конференції є обговорення оновлених цілей пріоритетного напряму 9 «Інвестиції в освіту та перепідготовку» та формування спільного бачення розвитку відповідного напряму у контексті Дунайського регіону.