15.01.2020 | 14:06

Сьогодні, 15 січня 2020 року, відбулася зустріч директорки Чернівецького обласного центру зайнятості Любові Кожолянко із спостерігачем спеціальної моніторингової місїї ОБСЄ в Україні Лукасом Кйельдсеном та перекладачем Діною Безсмертною. Мова йшла про роботу служби зайнятості з вивільненими працівниками районних державних адміністрацій.

Скорочення працівників районних державних адміністрацій зумовлене процесами децентралізації та дублюваннями функцій з об’єднаними територіальними громадами. Під скорочення потрапили 155 працівників РДА, з них 152 жінки, здебільшого з економічною освітою.  «Служба зайнятості працювала на випередження,  склала план дій для мінімізації наслідків процесу вивільнення, провели анкетування працівників, контактували з кожним, хто підлягає вивільненню, провели для них семінари з техніки пошуку роботи, допомогли скласти резюме, ознайомили їх з правами як вивільнюваних працівників», - повідомила директорка Чернівецького обласного центру зайнятості.  

«Ще до звільнення служба зайнятості допомогла знайти роботу 16 працівникам, 35 працевлаштувалися самостійно, а четверо звернулися до служби зайнятості для пошуку роботи та зареєстровані безробітними», - зазначила Любов  Кожолянко.

Представник місії ОБСЄ цікавився як часто проводилися семінари для вивільнюваних працівників з техніки пошуку роботи, в якому з районів найбільша кількість вивільнених і чи вплинула наявність чи відсутність ОТГ в окремих районах на процес вивільнення.