07.04.2021 | 10:21

Триває реалізація проєкту «Планування кар’єри – запорука успішного майбутнього». Фахівці Чернівецької міської філії обласного центру зайнятості інформують студентську молодь про особливості сучасного ринку праці та можливості працевлаштування.

6 квітня 2021 року відбувся черговий вебінар для студентів ЧТЕІ КНТЕУ спеціальності «Харчові технології». До заходу долучилися завідувачка кафедри технології та організації готельно-ресторанного бізнесу Каріна Паламарек, керівник Центру розвитку кар’єри, практичної підготовки та працевлаштування студентів і випускників ЧТЕІ КНТЕУ Наталія Канут.

Профконсультант Тетяна Маслова-Брукер розповіла студентам про сучасний ринок праці, необхідність адаптації до нього в особливий період карантину. Учасники вебінару мали можливість ознайомитись з основними джерелами пошуку роботи, їх перевагами та недоліками. В цікавій інтерактивній формі пройшло спілкування щодо проблем працевлаштування молоді в сучасних умовах. Крім цього йшлося про написання резюме, підготовку до співбесіди з роботодавцем тощо. Фахівець зазначила, що саме планування кар’єри – це ключ до успіху в майбутньому та розповіла як уникнути шахрайства при працевлаштуванні. Також студенти обговорили можливість отримати додаткові навички та компетенції на освітньому порталі державної служби зайнятості. 

Такі зустрічі сприяють підвищенню конкурентоспроможності випускників навчальних закладів на ринку праці й упередження молодіжного безробіття. Доповідачі побажали студентам успіху в майбутніх кар’єрних звершеннях, наполегливості в досягненні мети та вдалого старту в побудові власної кар’єри.