Цьогоріч у Чернівецькій області 1162 внутрішньо переміщені особи отримали послуги служби зайнятості, зокрема працевлаштовані 142 переселенці.
Серед них – менеджери, продавці, робітники фермерських господарств, прибиральники службових приміщень, двірники, кухарі, інспектори, спеціалісти державної служби (місцевого самоврядування), бариста, касири, бухгалтери, директори, медичні працівники, фахівці, водії, контролери газового господарства, робітники, укладальники-пакувальники, тощо. Роботу переселенці знайшли за сприяння служби зайнятості у галузях освіти, охорони здоров’я, державного управління, торгівлі, громадського харчування, на виробництві тощо.
Шукати роботу можна самостійно на Єдиному порталі вакансій, де є окрема категорія «Вакансії для ВПО» – це добірка пропозицій роботи з наданням житла від роботодавця.
Також можна оформити підписку на вакансії через чат-боти у Telegram та Viber.