13.09.2021 | 16:37

       Кіцманська районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості особливу увагу приділяє співпраці з територіальними громадами. 13 вересня 2021 року відбулася робоча зустріч з представниками органу місцевого самоврядування Кіцманської ТГ.

         Фахівчиня відділу роботодавців Кіцманської районної філії Лариса Маковійчук та заступник міського голови з організаційно-господарських питань Кіцманської ТГ Олександр Ткачук обговорили нагальні питання співпраці.

         Зокрема йшлося про послуги служби зайнятості: інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення та  роботодавців, які надають й дистанційно через електронні сервіси; перспективи розвитку громади та можливості створення нових робочих місць; питання сприяння розвитку малого підприємництва на селі; легалізацію зайнятості населення громади,  адже саме легалізація робочих місць та підвищення рівня заробітної плати є підґрунтям для поліпшення добробуту населення; можливості надання виїзних соціальних послуг на території громади; про організацію громадських робіт. Відтак жителі міста та села матимуть, хоч і тимчасову, але роботу, а працедавці – необхідних працівників для виконання певних робіт.