12.06.2019 | 16:28

Фахівці відділу активної підтримки безробітних Вижницької районної філії Чернівецького обласного центру зайнятості взяли участь у роботі мультисекторального жіночого клубу FemGeneraction.

Захід відбувся в рамках проекту Програми прямої допомоги Уряду Австралії та за  підтримки Вижницької районної державної адміністрації.  

Присутні учасниці заходу з числа зайнятого та незайнятого населення району проходили різні локації, зокрема «Здоров’я жінки та здоров’я сім’ї», «Арт-терапія та вільне спілкування», «Лідерство та мобілізація спільнот». На кожній обговорювали ту чи іншу тему, серед яких - збереження жіночого здоров’я, відстоювання своїх прав, захист від насилля, допомога у складних життєвих ситуаціях, а також створення власного бізнесу, жіноче лідерство у різних сферах життя та особистий творчий розвиток.

Найбільш активні учасниці заходу за рахунок цього проекту отримали можливість відвідати дводенний тренінг у м. Київ та ознайомитись із діяльністю національних та міжнародних організацій, які переймаються проблемами жіноцтва, почути історії видатних жінок.