08.11.2019 | 15:04

В рамках проекту «Планування кар’єри – запорука успішного майбутнього», у Чернівецькому  професійному машинобудівному ліцеї  було проведено відеолекторій на тему: «Сучасні методи пошуку роботи». Учасниками заходу були 43 випускники, які навчаються за професією слюсар з ремонту колісних транспортних засобів, водій транспортних засобів категорії В, С.

Захід провела провідний фахівець з профорієнтації Чернівецького обласного центру зайнятості Марія Івасюк для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці випускників навчальних закладів та упередження молодіжного безробіття.

Під час заняття випускники ознайомилися з сучасними методами пошуку роботи, розглянули портфоліо, детально зупинилися на правилах складання резюме, отримали поради щодо скайп-співбесіди з роботодавцем та засвоїли основні правила співбесіди з роботодавцем.

Учні з цікавістю переглянули навчальні відеоматеріали Skills Academy, сюжети зі створеного за сприяння Державної служби зайнятості анімаційного серіалу «Пошук роботи».