16.01.2021 | 10:08

За сприяння служби зайнятості можна підвищити кваліфікацію, пройти професійну підготовку та перепідготовку. Впродовж січня – грудня 2020 року цією можливістю скористалися 875 безробітних.

Рівень працевлаштування безробітних після закінчення навчання становив 94,1%.

Також служба зайнятості організовує стажування на робочому місці з можливістю працевлаштування та має ресурси й умови, щоб безробітні могли опанувати нову професію, затребувану на ринку праці.

Щоб допомогти у професійному самовизначенні шукачам роботи у філіях Чернівецького обласного центру зайнятості постійно проходять профорієнтаційні заходи. Як і де шукати вакансії, яким інформаційним джерелам довіряти, як написати вдале резюме, підготуватися до співбесіди з потенційним роботодавцем, щоб отримати бажану роботу, – цьому можна навчитися на семінарах, тренінгах, вебінарах, які проводять фахівці служби зайнятості.

За 2020 рік кількість осіб, охоплених профорієнтаційними послугами становила 26832 особи, у тому числі 18315 осіб, які мали статус зареєстрованого безробітного. Також профорієнтаційними послугами охоплено 3241 особа, що навчалися у навчальних закладах різних типів, з них учні загальноосвітніх шкіл становили 2602 особи.