14.05.2019 | 16:22

14 травня 2019 року у Чернівцях відбувся ярмарок робітничих професій, на якому 15 навчальних закладів професійно-технічної освіти Буковини презентували школярам понад 70 професій. Долучилися до заходу і фахівці служби зайнятості.

На ярмарку для учнів організували профорієнтаційний простір. Тут кожен школяр мав можливість пройти експрес-тестування, аби визначити до яких саме видів професійної діяльності має схильності, а ще фахівці служби зайнятості інформували підлітків про можливості поглибленого тестування, яке можна пройти онлайн на платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри ДСЗ «Моя професія: консультаційна мережа».

А розпочався ярмарок урочистою ходою вихованців професійно-технічних навчальних закладів міста та області. Опісля усі бажаючі могли взяти участь у майстер-класах, які проводили майстри і студенти у «містечку майстрів» та побачити їхній творчий доробок на виставці, а на завершення – дефіле моделей у сукнях, створених майбутніми дизайнерами, кравцями і швачками.

Заступник директора Чернівецького обласного центру зайнятості Марія Кобєлєва у своєму вітальному слові зазначила: «Служба зайнятості тісно співпрацює із соціальними партнерами, зокрема закладами професійно-технічної освіти краю. Одним із пріоритетних напрямків її діяльності є профорієнтаційна робота задля того, аби допомогти школярам обрати професію, яка стане улюбленою справою життя, щоб кожен міг реалізувати себе у майбутньому».

Ярмарок робітничих професій закладів професійно-технічної освіти організував навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Чернівецькій області.